• Prečo si zvoliť nás ?

Uplatnenie našich absolventov je a bude stálym cieľom a stredobodom nášho snaženia. Svoje miesto a pocit sebarealizácie u nás nachádzajú aj žiaci so zdravotným postihnutím, ktorých prospech pri individuálnom prístupe sa ničím nelíši od ostatných žiakov. Škola má ambíciu byť veľmi dobrou školou. Dominantným úsilím v našom odbornom vzdelávaní je úzky a permanentný kontakt s odbornou praxou. V tom chceme aj naďalej pokračovať, lebo odborný rast a vzdelávanie našich študentov nemôže byť izolované od reálnej praxe hlavne dnes.
        • Maturitné študijné odbory
        • denná a externá forma štúdia
        • Pomaturitné štúdium
        • denná a externá forma štúdia
        • Učebné odbory - trojročné
        • ukončené výučným listom
        • Učebné odbory - dvojročné
        • zvlášť upravené učebné osnovy

Zistite, čo je nové na našej škole
    • Pre rodičov a študentov

Pre zobrazenie Vašich známok, domácich úloh a denného rozvrhu sa prosím prihláste pomocou konta, ktoré ste dostali od našej školy
      • "Humánny prístup a kvalita flexibilného vzdelávania je základom úspešného uplatnenia absolventov a mali by dominovať v každodennom živote školy."
      • Škola ELBA

• Súkromná stredná športová škola ELBA