• Oznam riaditeľky školy

• Dňa 29. januára sa uskutoční klasifikačná porada školy za 1. polrok šk. roku 2018/2019 pre žiakov denného a externého štúdia. Žiaci budú dostávať za 1. polrok Výpisy z klasifikácie, ktoré im odovzdajú triedni učitelia na 5-tej vyučovacej hodine dňa 31. januára - štvrtok.

Dňa 1. februára – piatok, sú polročné prázdniny a taktiež sa uskutoční stužková slávnosť žiakov IV.U triedy.

Opäť sa v škole uvidíme 4. februára t. j. pondelok.

Mgr. Romana Birošová

• Vianočné reminiscencie

• Dňa 21. decembra sa na našej škole uskutočnili Vianočné reminiscencie, ktorými sme si pripomenuli zvyky a tradície našich predkov v bohatom kultúrnom programe žiakov. Akciu moderovali žiaci školy Jakub Lejko, IV.U a Lenka Priščáková – Septima. Riaditeľka školy Mgr. Romana Birošová vyhlásila výsledky súťaže o Najkrajšiu vianočnú výzdobu a všetkým popriala krásne a ničím nerušené Vianoce. Súťaž vyhrala trieda IV.U, ktorá si odniesla sladkú odmenu. Po bohatom kultúrnom programe sme si spoločne zaspievali hymnu Vianoc – Tichá noc a vo vianočnej nálade sme sa rozišli domov, aby sme mohli najkrajšie sviatky roka tráviť so svojimi najbližšími.

Mgr. Karina Kováčová, zástupkyňa školy

• Jazykový workshop

• V peknom predvianočnom čase sa v priestoroch našej školy konal jazykový workshop z ruského, slovenského a anglického jazyka, ktorý nám mal osviežiť naše znalosti z týchto jazykov hravou formou. Napríklad v podobe tajničiek, doplňovačiek alebo pexesa. V týchto aktivitách sme si zopakovali veci, ktoré sme sa naučili už dávnejšie , a tak nám ich pani učiteľky pripomenuli a dostali znova do pamäte. Všetky tieto činnosti pre nás pripravili naše pani učiteľky A. Marušinová, M. Marcinková a I. Leshko, ktorým veľmi pekne ďakujeme za obohatenie hodín zábavnejšou formou.

Viktória Kaliničová
            II.U